V10X440E
- Артикул производителя:
- V10X440E
- Краткое описание:
- VARISTOR 710V 4.5KA DISC 12.5MM
- Capacitance @ Frequency :
- 190 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 4.5 kA
- Energy :
- 98J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 440 V
- Maximum DC Volts :
- 585 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 10mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 781 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 639 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 710 V