ZV30K1206T201N
- Артикул производителя:
- ZV30K1206T201N
- Производитель/Бренд:
- Stackpole Electronics Inc
- Краткое описание:
- VARISTOR 47V 200A 1206
- Производитель :
- Stackpole Electronics Inc
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 450 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 200 A
- Energy :
- 1.2J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 30 V
- Maximum DC Volts :
- 38 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 1206 (3216 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 51.7 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 42.3 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 47 V