V07P50AUTOL2T
Артикул производителя:
V07P50AUTOL2T
Производитель/Бренд:
Hartland Controls/Littelfuse
Краткое описание:
VARISTOR 82V 1.2KA DISC 7MM
Производитель :
Hartland Controls/Littelfuse
Категория товара :
TVS - Varistors, MOVs
Capacitance @ Frequency :
800 pF @ 1 MHz
Current - Surge :
1.2 kA
Energy :
4J
Features :
Maximum AC Volts :
50 V
Maximum DC Volts :
65 V
Mounting Type :
Through Hole
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Disc 7mm
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
90.2 V
Varistor Voltage (Min) :
73.8 V
Varistor Voltage (Typ) :
82 V