511KH14J-TR
- Артикул производителя:
- 511KH14J-TR
- Производитель/Бренд:
- YAGEO
- Краткое описание:
- MOV DISC 14MM,510V 6KA, 125 REEL
- Производитель :
- YAGEO
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 390 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 6 kA
- Energy :
- 180J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 320 V
- Maximum DC Volts :
- 415 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 140°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 561 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 459 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 510 V