VC1210K401R011
- Артикул производителя:
- VC1210K401R011
- Производитель/Бренд:
- KEMET
- Краткое описание:
- VARISTOR 33V 400A 1210
- Производитель :
- KEMET
- Capacitance @ Frequency :
- 2600 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 400 A
- Energy :
- 1.3J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 11 V
- Maximum DC Volts :
- 14 V
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Varistor Voltage (Max) :
- 19.8 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 16.2 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 18 V