V07P25PL2T
- Артикул производителя:
- V07P25PL2T
- Краткое описание:
- VARISTOR 39V 1KA DISC 7MM
- Capacitance @ Frequency :
- 1500 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 1 kA
- Energy :
- 5.5J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 25 V
- Maximum DC Volts :
- 31 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 7mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 42.9 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 35.1 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 39 V