V07P20PL2T
- Артикул производителя:
- V07P20PL2T
- Краткое описание:
- VARISTOR 33V 1KA DISC 7MM
- Capacitance @ Frequency :
- 1750 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 1 kA
- Energy :
- 4.2J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 20 V
- Maximum DC Volts :
- 26 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 7mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 36.3 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 29.7 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 33 V