V320LU7PX2855
- Артикул производителя:
- V320LU7PX2855
- Краткое описание:
- VARISTOR 510V 1.2KA DISC 7MM
- Capacitance @ Frequency :
- 65 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 1.2 kA
- Energy :
- 25J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 320 V
- Maximum DC Volts :
- 420 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 7mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 561 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 459 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 510 V