V18ZS05P
- Артикул производителя:
- V18ZS05P
- Краткое описание:
- VARISTOR 18V 100A DISC 5MM
- Capacitance @ Frequency :
- 1400 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 100 A
- Energy :
- 0.17J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 10 V
- Maximum DC Volts :
- 14 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 5mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 19.8 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 16.2 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 18 V