VCUG080100L1DP
- Артикул производителя:
- VCUG080100L1DP
- Производитель/Бренд:
- Ethertronics/AVX
- Краткое описание:
- VARISTOR 30A 0805
- Производитель :
- Ethertronics/AVX
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 225 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 30 A
- Energy :
- 0.1J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 7.1 V
- Maximum DC Volts :
- 10 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 0805 (2012 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- Varistor Voltage (Min) :
- 23 V