V07E20AUTO
- Артикул производителя:
- V07E20AUTO
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- VARISTOR 33V 800A DISC 7MM
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 1620 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 800 A
- Energy :
- 4.2J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 20 V
- Maximum DC Volts :
- 26 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 7mm
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 36.3 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 29.7 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 33 V