MLVC08V033C230
- Артикул производителя:
- MLVC08V033C230
- Краткое описание:
- VARISTOR 45V 35A 0805
- Capacitance @ Frequency :
- 230 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 35 A
- Energy :
- 0.3J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 23.3 V
- Maximum DC Volts :
- 33 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 0805 (2012 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 49.5 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 40.5 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 45 V