VAR-18094320M3P-XK
- Артикул производителя:
- VAR-18094320M3P-XK
- Краткое описание:
- VARISTOR 32V RING SURFACE ELECT
- Capacitance @ Frequency :
- 100000 pF @ 1 kHz
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 85°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 38 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 26 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 32 V