MLVB06V18C003
- Артикул производителя:
- MLVB06V18C003
- Краткое описание:
- VARISTOR 28V 0603
- Capacitance @ Frequency :
- 3 pF @ 1 MHz
- Maximum DC Volts :
- 18 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 0603 (1608 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 34 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 22 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 28 V