VE1206K201R014
- Артикул производителя:
- VE1206K201R014
- Производитель/Бренд:
- KEMET
- Краткое описание:
- VARISTOR 22V 200A 1206
- Производитель :
- KEMET
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 950 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 200 A
- Energy :
- 0.6J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 14 V
- Maximum DC Volts :
- 18 V
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Package / Case :
- 1206 (3216 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 24.2 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 19.8 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 22 V