ERZ-E11A221CS
- Артикул производителя:
- ERZ-E11A221CS
- Краткое описание:
- VARISTOR 220V 6KA DISC 13MM
- Capacitance @ Frequency :
- 660 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 78J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 140 V
- Maximum DC Volts :
- 180 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 13mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 242 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 198 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 220 V