681KD14J
Артикул производителя:
681KD14J
Краткое описание:
MOV DISC 14MM,680V 6KA, BULK
Capacitance @ Frequency :
290 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
6 kA
Energy :
200J
Features :
Maximum AC Volts :
420 V
Maximum DC Volts :
560 V
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C (TA)
Package / Case :
Disc 14mm
Varistor Voltage (Max) :
748 V
Varistor Voltage (Min) :
612 V
Varistor Voltage (Typ) :
680 V