ERZ-E10B681CS
- Артикул производителя:
- ERZ-E10B681CS
- Производитель/Бренд:
- Panasonic - ATG
- Краткое описание:
- VARISTOR 680V 4.5KA DISC 12.50MM
- Производитель :
- Panasonic - ATG
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 260 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 4.5 kA
- Energy :
- 133J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 420 V
- Maximum DC Volts :
- 560 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 12.50mm
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 748 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 612 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 680 V