V07E130PL2A
- Артикул производителя:
- V07E130PL2A
- Краткое описание:
- VARISTOR 205V 1.75KA DISC 7MM
- Capacitance @ Frequency :
- 180 pF @ 1 MHz
- Maximum AC Volts :
- 130 V
- Maximum DC Volts :
- 170 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 7mm
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 225.5 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 184.5 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 205 V