ERZ-E10B511CS
- Артикул производителя:
- ERZ-E10B511CS
- Краткое описание:
- VARISTOR 510V 4.5KA DISC 11.5MM
- Capacitance @ Frequency :
- 300 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 4.5 kA
- Energy :
- 117J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 320 V
- Maximum DC Volts :
- 410 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 11.5mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 561 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 459 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 510 V