SV60K7BL1
- Артикул производителя:
- SV60K7BL1
- Краткое описание:
- SV 60VRMS 7MM BULK L1
- Capacitance @ Frequency :
- 900 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 1.75 kA
- Energy :
- 9J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 60 V
- Maximum DC Volts :
- 85 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 7mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 110 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 90 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 100 V