ERZ-E11E271
- Артикул производителя:
- ERZ-E11E271
- Краткое описание:
- VARISTOR 270V 6KA DISC 13MM
- Capacitance @ Frequency :
- 580 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 6 kA
- Energy :
- 99J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 175 V
- Maximum DC Volts :
- 225 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 13mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 303 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 247 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 270 V