V22ZU1PX2855
- Артикул производителя:
- V22ZU1PX2855
- Краткое описание:
- VARISTOR 22V 250A DISC 7MM
- Capacitance @ Frequency :
- 2375 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 250 A
- Energy :
- 0.9J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 14 V
- Maximum DC Volts :
- 18 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 7mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 24.2 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 19.8 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 22 V