AV40K1210401NIR1HT
- Артикул производителя:
- AV40K1210401NIR1HT
- Capacitance @ Frequency :
- 900 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 400 A
- Energy :
- 2.6J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 40 V
- Maximum DC Volts :
- 56 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TA)
- Package / Case :
- 1210 (3225 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 74.8 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 61.2 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 68 V