511KD14-FTR
- Артикул производителя:
- 511KD14-FTR
- Краткое описание:
- MOV DISC 14MM,510V 4.5KA, REEL
- Capacitance @ Frequency :
- 390 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 4.5 kA
- Energy :
- 121J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 320 V
- Maximum DC Volts :
- 415 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 561 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 459 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 510 V