201KD14J
Артикул производителя:
201KD14J
Производитель/Бренд:
YAGEO
Краткое описание:
MOV DISC 14MM, 200V 6KA, BULK
Производитель :
YAGEO
Категория товара :
TVS - Varistors, MOVs
Capacitance @ Frequency :
1000 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
6 kA
Energy :
70J
Features :
Maximum AC Volts :
130 V
Maximum DC Volts :
170 V
Mounting Type :
Through Hole
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C (TA)
Package / Case :
Disc 14mm
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
220 V
Varistor Voltage (Min) :
180 V
Varistor Voltage (Typ) :
200 V