V150ZC1P
- Артикул производителя:
- V150ZC1P
- Краткое описание:
- VARISTOR 150V 1.2KA DISC 7MM
- Capacitance @ Frequency :
- 460 pF @ 1 MHz
- Maximum AC Volts :
- 95 V
- Maximum DC Volts :
- 127 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 7mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 165 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 135 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 150 V