ERZ-VA7V271
- Артикул производителя:
- ERZ-VA7V271
- Краткое описание:
- VARISTOR 270V 1.75KA DISC 7MM
- Capacitance @ Frequency :
- 150 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 1.75 kA
- Energy :
- 24J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 175 V
- Maximum DC Volts :
- 225 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 7mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 303 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 247 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 270 V