ERZ-VA7D560
- Артикул производителя:
- ERZ-VA7D560
- Краткое описание:
- VARISTOR 56V 500A DISC 7MM
- Capacitance @ Frequency :
- 1500 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 500 A
- Energy :
- 3.4J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 35 V
- Maximum DC Volts :
- 45 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 7mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 62 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 50 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 56 V