VC1206K201R020
- Артикул производителя:
- VC1206K201R020
- Производитель/Бренд:
- KEMET
- Краткое описание:
- VARISTOR 33V 200A 1206
- Производитель :
- KEMET
- Capacitance @ Frequency :
- 620 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 200 A
- Energy :
- 0.8J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 20 V
- Maximum DC Volts :
- 26 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Varistor Voltage (Max) :
- 36.3 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 29.7 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 33 V