V05E14PL1T
- Артикул производителя:
- V05E14PL1T
- Краткое описание:
- RADIAL VARISTOR 05MM ROHS/LEAD F
- Capacitance @ Frequency :
- 1100 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 500 A
- Maximum AC Volts :
- 14 V
- Maximum DC Volts :
- 18 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 5mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 24.2 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 19.8 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 22 V