180KD14-TR
Артикул производителя:
180KD14-TR
Производитель/Бренд:
YAGEO
Краткое описание:
MOV DISC 14MM, 18V 1KA, REEL
Производитель :
YAGEO
Категория товара :
TVS - Varistors, MOVs
Capacitance @ Frequency :
11100 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
1 kA
Energy :
4J
Features :
Maximum AC Volts :
11 V
Maximum DC Volts :
14 V
Mounting Type :
Through Hole
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C (TA)
Package / Case :
Disc 14mm
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
21.6 V
Varistor Voltage (Min) :
15 V
Varistor Voltage (Typ) :
18 V