V07X350E
- Артикул производителя:
- V07X350E
- Краткое описание:
- VARISTOR 560V 2.5KA DISC 9MM
- Capacitance @ Frequency :
- 115 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 2.5 kA
- Energy :
- 55J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 350 V
- Maximum DC Volts :
- 450 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 7mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 616 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 504 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 560 V