V07X330E
- Артикул производителя:
- V07X330E
- Краткое описание:
- VARISTOR 530V 2.5KA DISC 9MM
- Capacitance @ Frequency :
- 120 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 2.5 kA
- Energy :
- 52J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 330 V
- Maximum DC Volts :
- 435 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 7mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 583 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 477 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 530 V