ERZ-V07V330CS
- Артикул производителя:
- ERZ-V07V330CS
- Краткое описание:
- VARISTOR 33V 500A DISC 7MM
- Capacitance @ Frequency :
- 2900 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 500 A
- Energy :
- 2J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 20 V
- Maximum DC Volts :
- 26 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 7mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 36 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 30 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 33 V