681KD10J-TB
Артикул производителя:
681KD10J-TB
Производитель/Бренд:
YAGEO
Краткое описание:
MOV DISC 10MM,680V 3.5KA, BOX
Производитель :
YAGEO
Категория товара :
TVS - Varistors, MOVs
Capacitance @ Frequency :
150 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
3.5 kA
Energy :
98J
Features :
Maximum AC Volts :
420 V
Maximum DC Volts :
560 V
Mounting Type :
Through Hole
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C (TA)
Package / Case :
Disc 10mm
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
748 V
Varistor Voltage (Min) :
612 V
Varistor Voltage (Typ) :
680 V