B72500G0140K060
- Артикул производителя:
- B72500G0140K060
- Краткое описание:
- CT0603K14G_G
- Capacitance @ Frequency :
- 220 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 30 A
- Energy :
- 0.2J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 14 V
- Maximum DC Volts :
- 18 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 24.2 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 19.8 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 22 V