ERZ-V05V560CS
- Артикул производителя:
- ERZ-V05V560CS
- Краткое описание:
- VARISTOR 39V 500A DISC 7MM
- Capacitance @ Frequency :
- 600 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 250 A
- Energy :
- 1.8J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 35 V
- Maximum DC Volts :
- 45 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 5mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 62 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 50 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 56 V