CV175K5BL1
- Артикул производителя:
- CV175K5BL1
- Производитель/Бренд:
- Bourns Inc.
- Краткое описание:
- CV 175 K 5 B L1
- Производитель :
- Bourns Inc.
- Capacitance @ Frequency :
- 120 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 400 A
- Energy :
- 9.5J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 175 V
- Maximum DC Volts :
- 225 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 5mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 297 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 243 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 270 V