CGA0603MLA-22500E
- Артикул производителя:
- CGA0603MLA-22500E
- Краткое описание:
- VARISTOR 27.5V 10A 0603
- Capacitance @ Frequency :
- 50 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 10 A
- Energy :
- 0.1J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 17 V
- Maximum DC Volts :
- 22 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 30.7 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 24.3 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 27.5 V