MLVC06V033C080
- Артикул производителя:
- MLVC06V033C080
- Производитель/Бренд:
- Eaton - Electronics Division
- Краткое описание:
- VARISTOR 45V 35A 0603
- Производитель :
- Eaton - Electronics Division
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 80 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 35 A
- Energy :
- 0.1J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 23.3 V
- Maximum DC Volts :
- 33 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 0603 (1608 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 49.5 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 40.5 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 45 V