B72500E2170S170
Артикул производителя:
B72500E2170S170
Краткое описание:
VARISTOR 32.5V 30A 0603
Capacitance @ Frequency :
75 pF @ 1 MHz
Current - Surge :
30 A
Energy :
0.075J
Features :
Maximum AC Volts :
17 V
Maximum DC Volts :
22 V
Mounting Type :
Surface Mount, MLCV
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TA)
Package / Case :
0603 (1608 Metric)
Varistor Voltage (Max) :
40.63 V
Varistor Voltage (Min) :
24.38 V
Varistor Voltage (Typ) :
32.5 V