ERZ-E05A241CS
Артикул производителя:
ERZ-E05A241CS
Краткое описание:
VARISTOR 240V 1.2KA DISC 7MM
Capacitance @ Frequency :
170 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
1.2 kA
Energy :
15J
Features :
Maximum AC Volts :
150 V
Maximum DC Volts :
200 V
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Disc 7mm
Varistor Voltage (Max) :
264 V
Varistor Voltage (Min) :
216 V
Varistor Voltage (Typ) :
240 V