561KD10-TR
- Артикул производителя:
- 561KD10-TR
- Краткое описание:
- MOV DISC 10MM, 560V 2.5KA, REEL
- Capacitance @ Frequency :
- 180 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 2.5 kA
- Energy :
- 70J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 350 V
- Maximum DC Volts :
- 460 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 10mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 616 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 504 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 560 V