561KD07J-TR
- Артикул производителя:
- 561KD07J-TR
- Производитель/Бренд:
- YAGEO
- Краткое описание:
- MOV DISC 7MM, 560V 1.75KA, REEL
- Производитель :
- YAGEO
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 90 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 1.75 kA
- Energy :
- 49J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 350 V
- Maximum DC Volts :
- 460 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 7mm
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 616 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 504 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 560 V