AMCV-0805-260-C800N-T
- Артикул производителя:
- AMCV-0805-260-C800N-T
- Краткое описание:
- VARISTOR 34.5V 20A 0805
- Capacitance @ Frequency :
- 80 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 20 A
- Energy :
- 0.05J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 18.4 V
- Maximum DC Volts :
- 26 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 0805 (2012 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 38 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 31 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 34.5 V