AVRH10C270KT350NA8
- Артикул производителя:
- AVRH10C270KT350NA8
- Краткое описание:
- 1.0X0.5MM EIA 0402 HIGH RELIABIL
- Capacitance @ Frequency :
- 35 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 8 A
- Energy :
- 0.02J
- Maximum DC Volts :
- 19 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 30 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 24 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 27 V