VC020116T150WP
- Артикул производителя:
- VC020116T150WP
- Краткое описание:
- VARISTOR 25.5V 1A 0201
- Capacitance @ Frequency :
- 15 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 1 A
- Maximum AC Volts :
- 11 V
- Maximum DC Volts :
- 16 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 29.3 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 21.7 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 25.5 V