AMCV-0402-180-C800N-T
- Артикул производителя:
- AMCV-0402-180-C800N-T
- Краткое описание:
- VARISTOR 25V 15A 0402
- Capacitance @ Frequency :
- 80 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 15 A
- Energy :
- 0.03J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 12.7 V
- Maximum DC Volts :
- 18 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 0402 (1005 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 28 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 22 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 25 V