AMCV-0402-260-C180N-T
- Артикул производителя:
- AMCV-0402-260-C180N-T
- Краткое описание:
- VARISTOR 34.5V 5A 0402
- Capacitance @ Frequency :
- 18 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 5 A
- Energy :
- 0.02J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 18.4 V
- Maximum DC Volts :
- 26 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 0402 (1005 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 38 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 31 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 34.5 V